ABC SUPER SANAT

Sipariş Takibi


Ürün Satışı

 

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için "YENİ ÜYE" linkini kullanabilirsiniz.
2. Almak istediğiniz ürünleri ve miktarını belirledikten sonra "Siparisi Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz. Ürün fiyatları ve tutar bilgilerine KDV dahil değildir.
4. Sepetinizdeki ürünleri kredi kartı, havale ve/veya EFT ile satın alabilirsiniz. 
5. Havale işlemini gerçekleştirdikten sonra Ödeme Bildirme formunu doldurup tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Havale işlemini tamamladığınızda siparişiniz gönderime hazırlanır.
6. Sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz.
7. 300TL altındaki alışlarda ve kampanyalar dışında kargo ücreti alıcıya aittir. Seçtiğiniz ürünler hazırlandıktan sonra YURTİÇİ ile sizlere ulaştırılır.

 

 

Sipariş Takibi

 

Kargo firması 0 - 600 km uzaklıktaki şehirlere kargoları 24 saatte teslim etmeyi taahhüt eder, 600 km üzerindeki mesafelere kargo firması 2 işgünü içerisinde teslim yapmayı taahhüt eder.

 

 

Kargoda yaşanılabilecek bazı aksaklıkları göz önünde bulundurarak siparişlerinizi doğumgünü özel günler vs. gibi yetişmesini istediğiniz özel günlerden mesafeye göre değişmekle beraber birkaç gün erken vermenizi tavsiye ederiz.

 

Adres bilgilerinde girilen eksik bilgiler siparişinizin size ulaşma süresini arttırır bu sebeple sipariş esnasında adres bilgilerinizi tam olarak girerseniz siparişiniz en kısa sürede size ulaşır. Siparişlerinizi size gönderilen bilgi mailleriyle takip edebilirsiniz ayrıca bizi telefonla arayarak da siparişiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra adres değişikliği talebinde bulunamazsınız.

 

Faturalarınız da ürün ile beraber elinize ulaşacaktır ancak isterseniz fatura adresinizi siparişiniz sırasında farklı bir adres olarak belirleyebilirsiniz.Bu durumda faturanız belirtmiş olduğunuz adrese postayla teslim edilecektir. Ayrıca faturanızın teslimatı esnasında tarafınızdan herhangi bir ödeme talep edilmeyecektir.

 

Kargo bedeli siparişiniz size teslim edilirken kargo firmasının sorumlusu tarafından tahsil edilecektir. Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır.

 

Haber formununun bırakılmasını takip eden iş günü itibariyle aynı adrese ikinci uğrama gerçekleştirilecektir. 2 gün içinde haber formu üzerindeki telefon numarasını arayıp evde siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirdikten sonra teslimat gerçekleştirilecektir. 

 

Alıcı, vermiş olduğu ürün siparişinin teslim edileceği adresin açık, net ve anlaşılır olarak girilmesinden sorumlu olduğunu; ürün teslimatının, teslim alacak kişi belirtilen adreste yoksa bir yakınına/komşusuna/iş arkadaşına yapılabileceğini; eksik adres bilgisi ve/veya teslim edilecek kişinin ürünü kabul etmemesi durumunda ürünün 1 hafta içerisinde lokal kargo firmasının iş yerinden alınabileceğini kabul ve beyan eder.

Bu süre içinde siparişin teslim alınmaması durumunda ise yatırmış olduğu ürün bedelinin kargo masrafları düşülerek kendisine iade edileceğini kabul eder.

 

Veridiğiniz siparişleri en kısa zamanda kargoya veriyoruz.  Cuma ve Cumartesi günleri kargoya ürün teslimatı yapılmamaktadır. 

 

Size teslimatı yapacak olan Kargo Firmaları Pazar günleri çalışmadığı için ABC Super Sanat da Pazar günleri çalışmamaktadır. 

Sipariş verdiğiniz gün içinde 15:00 a kadar 0532 3650440 numaralı telefondan  veya info@abcsupersanat.com a mail atarak bize ulaşabilir siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Sipariş formumuz aracılığı ile tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, veritabanımıza kaydedilmektedir.

Sipariş sistemimiz herhangi bir sorun nedeniyle siparişinizi tarafımıza iletilemiyorsa ziyaretçi sipariş sırasında durumdan haberdar edilmektedir.